Spolu
Viac ako 8 rokov.
Náš príbeh

Brainmedia bola založená na striktnej a jednoduchej myšlienke. Byť unikátnym hlasom. Hlasom, ktorý reprezentuje našu túžbu po krajšom digitálnom svete.

Veríme, že najvyššia úroveň prepojenia medzi spotrebiteľmi a značkami vzniká v okamihu, ktorý je sprevádzaný nezabudnuteľným zážitkom. Naším zameraním je precízny vývoj drobných detailov. Detaily určujú celok a práve ony majú moc meniť okamihy v pamätné príležitosti na zvýšenie povedomia.

Väčšina našich projektov je vzhľadom k dôvernému prístupu práce alebo v dôsledku konkurenčnej výhody pre klientov pod NDA (zmluva o zachovaní mlčanlivosti). Naša existencia závisí od dlhodobých partnerských vzťahov a klientských odporúčaní. Rozhodli sme sa, že naším cieľom bude riešiť projekty klienta ako vlastné a že sa pokúsime vžiť do každej jeho situácie.
To je dôvod, prečo nerobíme len to, čo klient chce, ale to, čo skutočne potrebuje.

Lovebranding Buďte značkou, ktorú ľudia milujú

Ľudia nenakupujú z logických dôvodov, ale na základe emócií. Je to skutočnosť a v dnešnom svete nezáleží na tom, či ste veľká korporácia alebo malá garážová firma, dôležitá je rýchlejšia adaptácia na trhu a zaobchádzanie so zákazníkmi tak, akoby vás vlastnili. Čo je v podstate pravda, pretože bez nich váš biznis nemôže existovať.
Vernosť zákazníkov môže byť 10-krát hodnotnejšia ako jeden nákup. Nechajte zákazníkov, aby sa zamilovali do vašej značky. My vám pomôžeme.

+90% nákupných rozhodnutí je ovplyvnených vizuálnymi faktormi
70% spotrebiteľov dáva prednosť spoznaniu firmy prostredníctvom článkov a blogov namiesto reklamnej propagácie
75% nákupných skúsenosti je založených na emócii
DOBRÝ DIZAJN Tvorí produkt užitočným

46% ľudí vraví, že dizajn web stránky je prvým kritériom pri určovaní dôveryhodnosti firmy

DOBRÝ DIZAJN Je inovatívny a estetický

55% zákazníkov je ochotných zaplatiť viac, ak sa cítia na webe príjemne. Nezabudnite na vnímanie zákazníkov!

DOBRÝ DIZAJN Je pretrvávajúci

O 5-7% v priemere zvýši hodnotu vašej firmy silnejší imidž značky. Buďte zapamätateľní!

Flexibilita Otvorte sa novým veciam!

Kľúčom k úspechu je byť pripravený okamžite zareagovať na každú zmenu. Flexibilita v dnešnej dobe je obrovskou konkurenčnou výhodou. Zvlášť vo svete biznisu a informačných technológií, ktoré napredujú každým dňom. S rastom smartfónov a tabletov sa digitálny svet mení a expanduje mimo našich klasických webových prehliadačov. Naši klienti expandujú spolu s ním.

Tvoríme viac, ako by sa od nás očakávalo.
Lab