Pridaj sa.

Hľadáme zanietených a ambicióznych ľudí so zmyslom pre detail, ktorí sú inšpirovaní výzvami a pripravení pridať sa k nám.

Máš pocit, že hľadáme teba? Sprav ďalší krok!

Externý UI designer

Hľadáme pixel-perfect oko, ktoré rozpozná moderný dizajn a má túžbu vytvárať krásne a užívateľsky prívetivé riešenia. Tešíme sa na tvoje portfólio!

Worldwide Mám záujem
Externý Copywriter / Ideamaker

Ako dieťa si začal písať skôr, než čítať? Rád rozprávaš príbehy? Chceme ťa hneď teraz! A vôbec nezáleží na tom, že sa nachádzaš na opačnej strane sveta.

Worldwide Mám záujem
Externý Front-End developer

Je náročné nájsť programátora s grafickým cítením. Ak si jeden z týchto hrdinov, pošli nám svoje práce aj s kratším popisom a budeme na teba hrdí!

Worldwide Mám záujem
Externý iOS developer

Takmer každý v dnešnom svete má iPhone alebo MacBook, ale skutoční hrdinovia, ktorí vyvíjajú úžasné aplikácie pre tieto zariadenia, sú stále ojedinelí. Ukáž sa nám a pošli na seba kontakt!

Worldwide Mám záujem
Externý Android developer

Máme len jedinú podmienku – nebuď apple hater, prosím. Sme tolerantní ľudia a priatelíme sa aj s android užívateľmi. Daj nám o sebe vedieť!

Worldwide Mám záujem
Externý Ďalší AA+ player

Ak si sa nenašiel ani v jednej pozícii, ale si skvelý v niečom inom a chcel by si byť súčasťou nášho tímu – prekvap nás!

Worldwide Mám záujem
Pošli nám svoje CV a nejaké bližšie informácie o tebe na join@brainmedia.co Tešíme sa na teba! :)
Hľadáte inú formu spolupráce?
Napíšte nám