Tvoríme viac

Našou misiou nie je len doručenie profesionálnych služieb pre klientov, ako to robí väčšina agentúr. My robíme niečo navyše. Objavujeme, dizajnujeme a vyvíjame úspešné produkty v našom vlastnom tíme a to nás robí výnimočnými. Vďaka našim skúsenostiam na globálnom trhu sme oveľa flexibilnejší. Sme pripravení pomôcť vám s vaším zabehnutým biznisom alebo novým projektom.

Calmind Zvýšte svoju produktivitu na počkanie

Aplikácia Calmind je nádherným príkladom toho, ako technológie v spojitosti s prírodnými zdrojmi dokážu meniť psychologické správanie človeka a pozitívne ovplyvniť jeho myseľ. Ak máte problém s produktivitou, sústredením alebo spánkom - rozhodne vyskúšajte Calmind.

Detail projektu
MooVee Objavujte nové filmy podľa svojej chuti

Vyvinuli sme inteligentné riešenie, ktoré vám pomôže vychutnať si nový zážitok z objavovania skvelých filmov. S MooVee budete informovaní o každej filmovej novinke. 75 000 filmov v databáze s podporou 15-tich lokálne kompatibilných verzií nie je zďaleko všetko, čo Vám MooVee môže poskytnúť.

Detail projektu
TeeVee Všetko, čo potrebujete, je teraz vo vašom vrecku

Big Bang Theory, Suits, How I Met Your Mother, The Walking Dead, Game of Thrones… Pamätáte si, ktorú epizódu ste videli naposledy? Alebo kedy sa odvysiela nasledujúca? Ak ste seriálový fanúšik a cítite sa stratení v mori svojich obľúbených seriálov, toto je aplikácia, ktorú potrebujete každý deň. Vaša aplikácia TeeVee!

Detail projektu
Páčili sa Vám naše projekty? Ochutnajte zopár prác pre našich klientov.
Projekty